Venus Glow Strawberry Cheescake Flavored Lip gloss - Starlit Lip Glow
Venus Glow Strawberry Cheescake Flavored Lip gloss - Starlit Lip Glow
Couldn't load pickup availability
Channel the goddess within. Venus Glow is an all-natural lip gloss in a soft peachy-pink hue with a semi-translucent finish and a delicate sunlit shimmer. Infused with the sweet flavor of strawberry cheesecake, this gloss wraps your lips in luscious moisture and radiant shine—worthy of divine beauty rituals.
Made with nourishing plant oils, natural waxes, and no synthetic dyes or fragrances. Sweet. Glowy. Effortlessly enchanting.
INGREDIENTS: Castor Oil, Cetearyl Alcohol, Lauryl Laurate, Olive Oil, Hydrogenated Castor oil, Beeswax, Carnuba Wax, Hydrogenated Soybean Oil, Candelilla Wax, Glyceryl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Red 40 (16035) Calcium Sodium Borosilicate, Titanium Dioxide (77891), Tin Oxide (77861), Synthetic Fluorphlogopite, Silica, Iron Oxide (77491)
Share







SHOP CIRCE FAVORITES
-
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price From $9.99 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price / perSold out
-
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / per
-
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / per